Program partnerski

Jeśli macie stronę internetową z ponad 3000 odwiedzeń dziennie (lub ponad 2000 jeśli to strona rozrywkowa lub z grami) i chcecie zapewnić dodatkowe dochody, proszę wypełnić formularz, przeczytając warunki niżej.
Żeby zostać naszym partnerem należy dodać informację o grze na dostępnym miejscu na waszej stronie internetowej oraz link download, który my zapewnimy (indywidualny dla waszej strony).
Możliwe sposoby obliczenia dochodów:

1) 50 % dochodów, podstawowy sposób zapłacania przez SMS w ciągu 30 dni (50 % dochodów z jednego SMS to kwota między 2,00 i 2,40 PLN w zależności od operatora komórkowego).

2) Dla każdego poszczególnie rejestrowanego użytkownika (0.35 $ dla rejestracji).

3) Dla każdego kliknięcia ( 0,02 $ dla każdego użytkownika), kwota nie musi być większa niż 0.40 $ dla każdego użytkownika rejestrowanego.
- Gry w wariancie on line są płatne, możliwe sposoby zapłacania można znaleźć tu
- Po włączeniu do programu partnerskiego dostaniecie link dla dostępu do szczególnej statystki w realnym czasie dotyczącej rejestracji i nagromadzonych kwot.
- W wypadku gdy w ciągu ostatniego miesiąca z waszej strony intrenetowej odnotowano mniej niż 500 odwiedzeń i mniej niż 50 rejestrowanych użytkowników lub wyniki nie są zadowalające, program partnerski będzie przerwany po wypłacaniu nagromadzonej do tej chwili kwoty.


administrator@favorite-games.com