spike decoration
spike decoration
spike decoration
spike decoration
spike decoration

Pomoc

Wyniki

Kliknięcie na Wyniki otworzy stronę, która pokaże Ci wyniki z gry Belote-4. Pokazują z kim grałeś przy stole, czy wygrałeś, czy przegrałeś, z jakim wynikiem, zdobytymi punktami i czasem gry. Możesz zobaczyć wyniki innych gier w grze w ten sam sposób, wybierając nazwę gry z menu rozwijanego.

Płatności

W Płatnościach możesz zobaczyć Historię swoich doładowań wraz z czasem, ponieważ tabela pokazuje Typ płatności (SMS, PayPal, trasa banku itp.), Opis (dni, okres, naładowane żetony) oraz Datę doładowania.

Raport czasowy

W raporcie Czas możesz zobaczyć swoją aktywność w Grze, pokazując Grę, w której grałeś, Jak długo byłeś w Grze i Datę, w której grałeś.

Profil

Profil zawiera informacje o Twojej nazwie użytkownika. Z tego miejsca możesz dodawać i edytować imię / nazwisko, kraj, skąd pochodzisz, swoją lokalizację, a także dodatkowe informacje w swoim profilu. Możesz dodawać, usuwać, zmieniać i dostosowywać swoje zdjęcie, klikając łącze Wybierz zdjęcie i na stronie, która się otworzy, wybierz z komputera zdjęcie, które chcesz przesłać. Możesz także wybrać, czy chcesz otrzymywać e-maile od naszego zespołu. Pokazane również tutaj, Data rejestracji, Ważność rejestracji (do której masz czas na grę online), Pozostały czas (jeśli ładowałeś przez godziny, a nie dni, pokazany tutaj), Ostatnie online, Twój język i Twoja data urodzenia, data . Po wprowadzeniu zmian musisz kliknąć przycisk Zapisz zmiany, aby je zapisać.

Transfer czasu

Za pomocą linków Transfer na stronie Profil, znajdujących się obok Twojego pozostałego czasu statusu VIP w godzinach lub okresie i żetonach, możesz przenieść się na innego użytkownika w Grze. W Link Transfer, okno, które się otworzy, pokazuje czas VIP, który masz na swoim koncie (taki jak data i dni), godziny i żetony. Aby dokonać przelewu wpisz w polu żądaną ilość (liczba całkowita, liczba dodatnia), z menu rozwijanego wybierz Czas w dniach, godzinach lub żetonach, w kolejnym polu wpisz nazwę Użytkownika, do którego chcesz dokonać przelewu i naciśnij przycisk Przenieś. Możesz przesłać maksymalnie połowę swojego czasu minus 30 lub połowę żetonów, z wyjątkiem 10 000 żetonów, które otrzymałeś podczas rejestracji. Masz prawo do jednego przelewu w ciągu 30 dni. Możesz skorzystać z tej opcji tylko wtedy, gdy masz co najmniej jedną płatność za dostęp VIP w ciągu ostatnich 2 lat.

Zaprosić przyjaciela

Stąd możesz zaprosić znajomych, którzy nie są zarejestrowani w Grze, a tym samym grać razem. Po udanej rejestracji zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymacie wolny czas na grę online. Aby zaprosić znajomego wystarczy wpisać jego adres e-mail w odpowiednim polu, wybrać język listu, który otrzyma i kliknąć przycisk Wyślij. Zaproszenia należy składać zgodnie z określonymi warunkami. Przetwarzanie Zaproś znajomego odbywa się automatycznie, a dodawanie lub nie dodawanie czasu odbywa się automatycznie, zgodnie z powyższymi zasadami. Poniższa tabela pokazuje status wysłanych zaproszeń.

Znajdź użytkownika

Znajdź użytkownika otwiera stronę, na której możesz wyszukać użytkownika po jego nazwie użytkownika. Wystarczy wpisać swoją nazwę użytkownika i nacisnąć przycisk Szukaj. Jeśli użytkownik istnieje, zostaną wyświetlone odpowiednie informacje o nim (wraz z Ogólnymi informacjami o koncie), a na dole znajduje się przycisk Zgłoś, z którego będziesz mógł zgłosić nieprawidłowość w czyimś profilu. Jeśli Użytkownik nie istnieje, wyświetli się Nie znaleziono takiej nazwy użytkownika.

Zapomniane hasło

Jeśli zapomnisz hasła do Gry i/lub nie możesz zalogować się do Gry, Tutaj, możesz wygenerować Nowe Hasło, aby zalogować się do Gry. Aby to zrobić, na odpowiedniej stronie wprowadź swoją Nazwę Użytkownika w Grze oraz adres e-mail, pod którym się zarejestrowałeś (adres e-mail musi być ważny i mieć do niego dostęp) i kliknij przycisk Wygeneruj nowe hasło. Otrzymasz również nowe hasło i instrukcję jego aktywacji na swój e-mail. Musisz kliknąć link na początku e-maila, aby go aktywować i użyć. (Odbywa się to tak, aby ktoś inny nie mógł zmienić Twojego hasła). Oczywiście po zalogowaniu się do Gry zawsze możesz zmienić swoje Hasło w Lobby Gier, w prawym dolnym rogu Zmień hasło. (wprowadź swoje aktualne hasło raz, nowe hasło, które chcesz, dwa razy i kliknij OK).

Turniej

Z tego menu możesz zobaczyć wyniki aktualnych turniejów organizowanych w Grze. Początkowo pokazany jest ranking gry Belot-4. Jeśli chcesz zobaczyć rankingi dla innych gier, po prostu wybierz nazwę gry z rozwijanego menu. „Turniej” pojawia się w menu tylko wtedy, gdy aktualnie trwa turniej. W przypadku braku go w menu, obecnie nie ma turniejów. Możesz śledzić nadchodzące turnieje w sekcji "Turnieje" na stronie.

Jak mogę zostać użytkownikiem VIP?

Aby dowiedzieć się, jak możesz zostać użytkownikiem VIP, proszę Śledź ten link: Zostań VIP-em

Jakie są korzyści, jeśli jestem użytkownikiem VIP?

Aby dowiedzieć się, jakie masz zalety, jeśli jesteś VIP-em użytkownik skorzystaj z tego linku: Korzyści dla użytkowników VIP